Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази


Мабуть, у кожного з нас є друг або знайомий, який, посадивши дерево і народивши сина, приступив до виконання останньої «заповіді» справжнього чоловіка - будувати будинок. Якщо ви впізнаєте у нашому героєві себе, можу побитись об заклад, що ви уже замислювалися над тим, якою буде ваша перша зима у власному будинку.

Після все нового дратуючого підвищення тарифів на газ ми почали обговорювати економію палива чи не частіше ніж політику або новий мерседес сусіда. Витрати на обігрів будинку або квартири сьогодні стали однією з найсуттєвіших статей витрат в сімейному бюджеті багатьох сімей. Ніхто не хоче переплачувати, а тому, вибираючи опалювальне обладнання, кожен звертає увагу, перш за все, на його якість і економічність.

Конденсаційний котел. Чому він?

Газовий котел конденсаційного типу з'явився на ринку не так давно, але вже встиг отримати колосальну популярність. У Європі більше 70% ринку газових котлів заповнені саме котлами конденсаційного типу. Більше того - з 2015 року продаж неконденсаційних котлів там взагалі заборонений. Воно й не дивно, адже газові котли конденсаційного типу мають ряд істотних переваг - вони не тільки більш економічні, продуктивніші і потужніші традиційних, вони ще й надзвичайно екологічні.

Як він працює?

У конденсаційних газових котлах тепло, як і в традиційних газових, виділяється за рахунок згорання природного газу, але, утворені при горінні пари гарячого диму, відводяться на колектор, через який проходить вода, що уже промандрувала по всій системі. Це призводить до конденсації пари, при якій виділяється додаткова значна кількість енергії. Таким чином котел виробляє і теплову енергію згоряння, і теплоту водяної пари, яку також використовує для обігріву, що дозволяє істотно економити на опаленні.

Переваги конденсаційних котлів

  • унікальна продуктивність (ККД 104-107%!) Додатковий приріст ефективності виходить за рахунок використання для обігріву окрім енергії згоряння енергії теплоти конденсату пари. Звідси і унікальний ККД, більше 100%. У традиційних же котлах (ККД 70-90%) енергія, витрачена на утворення пари, просто викидається на вулицю, а разом з нею ваші гроші;
  • економічність. Використовується істотно менша кількість газу. Економія газу - 10-15%! .; Економія витрат на опалення: 1,5-2 рази!
  • довгий термін служби. (в 2 рази більше, ніж традиційного котла)
  • невеликі розміри (його не доведеться ховати! Такий настінний конденсаційний котел може бути розміром як звичайна навісна кухонна шафка)
  • працює практично безшумно (тихіше ніж муркотіння вашого кота. Можете перевірити)
  • стійкість до корозії (виготовлений з високоякісного, стійкого до корозії матеріалу)
  • безпека (котел обладнаний надійною системою захисту, що робить його безпечним при використанні)
  • широкий діапазон регулювання потужності;
  • екологічність. Кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу нижче в 7 разів! ніж при використанні традиційного котла. Температура продуктів горіння перед викидом в атмосферу 40-70ºС, а в традиційних котлів - 170 ° С!

Газовий котел конденсаційного типу- це розумне вкладення в екологічну безпеку, у здоров'я ваших нащадків, в комфортне життя і у власний гаманець!

Магія конденсаційного котла

Магія конденсаційного котла - в «ефекті бумерангу» - витрачені вами кошти на придбання котла щомісяця будуть повертатися до вас у вигляді суттєво менших рахунків за опалення.
Пропонуємо вам поставити жирну крапку в проблемі підбору опалювального обладнання та придбати настінний конденсаційний котел.

Ми маємо всі необхідні сертифікати, надаємо гарантії і повністю відповідаємо за якість пропонованої продукції. На оформлення заявки ви витратитене більше 60 с!

Більш детальну інформацію про конденсаційні котли можете знайти на сторінці товару.

Зверніть увагу! Товар наявний в обмеженій кількості

P.S: P.S: Щоб взимку не бути схожим на безтурботного студента перед сесією, подбайте про теплий будинок завчасно і передайте естафету іншим

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado