Тепла підлога електрична

Наш інтернет-магазин радий представити інноваційний продукт на ринку України. Але для початку, давайте ще раз визначимо що відноситься до електричної теплої підлоги і які різновиди бувають.


Класифікація електричної теплої підлоги:

а) залежно від конструкції:

  • - кабель;
  • - мати;
  • - інфрачервоні плівки.


б) залежно від вимог до підлогового покриття:

- важкі покриття: бетонна стяжка, плитка, натуральний камінь;
- легкі покриття: ламінат, леноліум, ковролін.

У нашій статті розглянемо варіант електричної теплої підлоги, який представляє собою не тільки новинку на ринку України, але і інноваційний продукт, який відрізняється: економічністю в експлуатації, якістю виготовлення, екологічністю, відноситься до середнього цінового сегменту, зручний у монтажі електричної теплої підлоги. Але про це по-порядку.
комплект варм сетОтже, представляємо вашій увазі інноваційну теплу електричну підлогу Варм Сет (Італія), яка представлений у вигляді двожильного електричного кабелю та електричних матів.

В даній статті розглянемо варіант електричного кабелю Варм Сет, а про їх нагріваючі мати розповімо у наступній статті. Електричний кабель WarmSet (Італія) - це двожильний кабель, зовнішня оболонка якого виготовлена з поліестеру, а зовнішня ізоляція - з поліпропілену. Конструкційно, кабель виконаний у вигляді багатошарової стрічки - це запатентована технологія. Стрічка тонше і ширше звичайного кабелю, завдяки чому має велику площу для теплопередачі. Товщина стрічки складає всього 1 мм, що дає можливість скоротити рівень підняття підлоги. Сама стрічка складається з окремих двох ізольованих провідників, кожен з яких знаходиться в полімерній плівці (ефект ламінування).

Розглянемо більш детально структуру гріючої стрічки WarmSet (Італія), виготовленої за запатентованою технологією.

структура ленты

В основі електричної стрічки WarmSet знаходиться метал-вуглецеве волокно, яке має високу механічну міцність. Сам матеріал вуглецеве волокно відрізняється більшою міцністю, ніж навіть метал, меншою вагою. Даний матеріал активно використовується в авіаційній та оборонної промисловості. Шари ізоляції стрічки з'єднуються між собою за допомогою ультразвукового зварювання. Одна з переваг ультразвукового зварювання - це повна автоматизація процесу, друга перевага - запобігання витоку струму за рахунок якісного з'єднання шарів стрічки. Зовнішній шар електричної стрічки WarmSet виготовлений з поліпропілену, який відрізняється високою хімічною стійкістю (що важливо, так як поверхня стійка до клею, бетонний розчин або щось в цьому роді), володіє високим класом електротехнічної захисту і класом захисту від вологи IPX7. Цікавий факт, прилади класу захисту від водонепроникності IPX7 при тестуванні можуть занурювати у воду на глибину близько 1 метра на час 30 хвилин, при цьому електричний прилад зберігає всі свої властивості.

Якщо коротко резюмувати вищевикладені особливості конструкції багатошарової стрічки для теплої підлоги WarmSet, можна відзначити наступні переваги і відмінності від інших електричних кабелів.

Переваги використання теплої пілоги WarmSet

- Завдяки даній конструкції стрічки підвищується енергозберігаючі властивості, які пояснюються дуже просто. Відстань між нагрівальними елементами досить невелике, що дозволяє скоротити час нагріву і збільшити інтервал часу між включенням / вимикання, в результаті чого ви можете заощадити на електриці близько 10%.

- Ширина стрічки WarmSet більше, ніж у традиційного кабелю, що дозволяє більш оптимально розподіляти тепло і більш ефективно віддавати його.

- Матеріали, використовувані при виробництві багатошарової стрічки, а також сучасні технології забезпечують тривалий термін гарантії і високу міцність. Дана стрічка виготовлена в Італії, але при цьому отримала сертифікацію і в багатьох інших країнах Європи, Азії, США і Канади.

сертификация кабеля вармсет- Багатошарова стрічка виготовлена з екологічно безпечних матеріалів, які, до того ж, підлягають вторинній переробці.

- Антиалергенність теплої підлоги полягає в тому, що при наявності кабелю, знижується рівень вологості повітря.

- Багатошарова стрічка WarmSet не випромінює магнітне поле, адже саме це питання багато разів піднімався на різних форумах. В даному випадку, магнітне поле стрічки створюване одним провідником по випромінюванню одно і протилежного магнітному полю другого провідника, що видає «0» мкТл. Для прикладу, наведемо показник магнітного поля різних побутових приладів: пральна машина - близько 10 мкТл, фен 0 близько 2000 мкТл, мікрохвильовка - 100 мкТл, холодильник - до 5 мкТл. Навіть вимкнені електроприлади здатні випромінювати магнітне поле в 0,7- 0,9 мкТл.
вармсет в интерьереБагатошарова нагрівальна стрічка ВармСет представлена на ринку у вигляді секцій з різною довжиною від 8,5 до 155 м, діапазон площі обігріву становить від 1 м.кв. до 20 м.кв та у вигляді матів площею обігріву від 0,5 до 14 кв.м, при цьому ширина мата 50 см.

Ознайомитися з характеристиками і вартістю секцій Варм Сет ви можете в нашому каталозі або на сторінці товару.

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado