Тепла підлога електрична

Наш інтернет-магазин радий представити інноваційний продукт на ринку України. Але для початку, давайте ще раз визначимо що відноситься до електричної теплої підлоги і які різновиди бувають.


Класифікація електричної теплої підлоги:

а) залежно від конструкції:

  • - кабель;
  • - мати;
  • - інфрачервоні плівки.


б) залежно від вимог до підлогового покриття:

- важкі покриття: бетонна стяжка, плитка, натуральний камінь;
- легкі покриття: ламінат, леноліум, ковролін.

У нашій статті розглянемо варіант електричної теплої підлоги, який представляє собою не тільки новинку на ринку України, але і інноваційний продукт, який відрізняється: економічністю в експлуатації, якістю виготовлення, екологічністю, відноситься до середнього цінового сегменту, зручний у монтажі електричної теплої підлоги. Але про це по-порядку.
комплект варм сетОтже, представляємо вашій увазі інноваційну теплу електричну підлогу Варм Сет (Італія), яка представлений у вигляді двожильного електричного кабелю та електричних матів.

В даній статті розглянемо варіант електричного кабелю Варм Сет, а про їх нагріваючі мати розповімо у наступній статті. Електричний кабель WarmSet (Італія) - це двожильний кабель, зовнішня оболонка якого виготовлена з поліестеру, а зовнішня ізоляція - з поліпропілену. Конструкційно, кабель виконаний у вигляді багатошарової стрічки - це запатентована технологія. Стрічка тонше і ширше звичайного кабелю, завдяки чому має велику площу для теплопередачі. Товщина стрічки складає всього 1 мм, що дає можливість скоротити рівень підняття підлоги. Сама стрічка складається з окремих двох ізольованих провідників, кожен з яких знаходиться в полімерній плівці (ефект ламінування).

Розглянемо більш детально структуру гріючої стрічки WarmSet (Італія), виготовленої за запатентованою технологією.

структура ленты

В основі електричної стрічки WarmSet знаходиться метал-вуглецеве волокно, яке має високу механічну міцність. Сам матеріал вуглецеве волокно відрізняється більшою міцністю, ніж навіть метал, меншою вагою. Даний матеріал активно використовується в авіаційній та оборонної промисловості. Шари ізоляції стрічки з'єднуються між собою за допомогою ультразвукового зварювання. Одна з переваг ультразвукового зварювання - це повна автоматизація процесу, друга перевага - запобігання витоку струму за рахунок якісного з'єднання шарів стрічки. Зовнішній шар електричної стрічки WarmSet виготовлений з поліпропілену, який відрізняється високою хімічною стійкістю (що важливо, так як поверхня стійка до клею, бетонний розчин або щось в цьому роді), володіє високим класом електротехнічної захисту і класом захисту від вологи IPX7. Цікавий факт, прилади класу захисту від водонепроникності IPX7 при тестуванні можуть занурювати у воду на глибину близько 1 метра на час 30 хвилин, при цьому електричний прилад зберігає всі свої властивості.

Якщо коротко резюмувати вищевикладені особливості конструкції багатошарової стрічки для теплої підлоги WarmSet, можна відзначити наступні переваги і відмінності від інших електричних кабелів.

Переваги використання теплої пілоги WarmSet

- Завдяки даній конструкції стрічки підвищується енергозберігаючі властивості, які пояснюються дуже просто. Відстань між нагрівальними елементами досить невелике, що дозволяє скоротити час нагріву і збільшити інтервал часу між включенням / вимикання, в результаті чого ви можете заощадити на електриці близько 10%.

- Ширина стрічки WarmSet більше, ніж у традиційного кабелю, що дозволяє більш оптимально розподіляти тепло і більш ефективно віддавати його.

- Матеріали, використовувані при виробництві багатошарової стрічки, а також сучасні технології забезпечують тривалий термін гарантії і високу міцність. Дана стрічка виготовлена в Італії, але при цьому отримала сертифікацію і в багатьох інших країнах Європи, Азії, США і Канади.

сертификация кабеля вармсет- Багатошарова стрічка виготовлена з екологічно безпечних матеріалів, які, до того ж, підлягають вторинній переробці.

- Антиалергенність теплої підлоги полягає в тому, що при наявності кабелю, знижується рівень вологості повітря.

- Багатошарова стрічка WarmSet не випромінює магнітне поле, адже саме це питання багато разів піднімався на різних форумах. В даному випадку, магнітне поле стрічки створюване одним провідником по випромінюванню одно і протилежного магнітному полю другого провідника, що видає «0» мкТл. Для прикладу, наведемо показник магнітного поля різних побутових приладів: пральна машина - близько 10 мкТл, фен 0 близько 2000 мкТл, мікрохвильовка - 100 мкТл, холодильник - до 5 мкТл. Навіть вимкнені електроприлади здатні випромінювати магнітне поле в 0,7- 0,9 мкТл.
вармсет в интерьереБагатошарова нагрівальна стрічка ВармСет представлена на ринку у вигляді секцій з різною довжиною від 8,5 до 155 м, діапазон площі обігріву становить від 1 м.кв. до 20 м.кв та у вигляді матів площею обігріву від 0,5 до 14 кв.м, при цьому ширина мата 50 см.

Ознайомитися з характеристиками і вартістю секцій Варм Сет ви можете в нашому каталозі або на сторінці товару.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado

Система зворотний осмос
Система зворотний осмос

Інформація про зворотний осмос: історія походження, характеристики, способи очищення.

Вибираємо теплі панелі
Вибираємо теплі панелі

На що слід звернути увагу при виборі теплових панелей? Про це вам розповість стаття виробників опалювального обладнання Уден-с. Теплові панелі - як сучасне обладнання для опалення приміщень різного призначення