Виробництво радіаторів Мірадо

Радіатор МірадоВітчизняний ринок опалювального обладнання розвивається недостатньо швидко щоб здійснити більше охоплення ринку, ніж продукція європейських та інших країн-виробників. У нашій статті ми хочемо розповісти про характеристики та переваги алюмінієвих і біметалічних радіаторів українського виробництва Mirado. Завод-виробник радіаторів Mirado, який також випускає алюмінієві і біметалічні радіатори під кількома іншими брендами, розпочав свою діяльність у 2009 році. На сьогоднішній день, це одне з найбільш активних підприємств, які активно займаються процесами вивчення ринку опалювального обладнання і випуском радіаторів. Висока якість радіаторів обумовлена тим, що при заводі є спеціалізована лабораторія, яка контролює якість матеріалу і регулярно перевіряє хімічний склад розробленого алюмінію, який володіє підвищеною тепловіддачею. Весь процес виробництва відбувається на автоматичній лінії іспанського виробництва, а також застосовуються обладнання та технології інших європейських виробників (про це далі). Як вже було зазначено, хімічний склад алюмінію АК12М2, регулярно контролюється в аттестованной лабораторії.

Процес виробництва радіатора Mirado відбувається поетапно:

1. Алюміній в рідкому вигляді подається в цех, де відбувається процес лиття заготовок, які по завершенню перетворяться в секції радіатора.

2. Потім відбувається ряд процесів, які роблять заготовку радіаторної секції. Дані підготовчий процеси відбуваються на італійській автоматизованої лінії з контролем якості і зворотним зв'язком:

2.1. Етап обробки заготовки за допомогою шести вузлів шліфування за координатами абразивною стрічкою з двома щітками різної зернистості. По завершенню даного етапу поверхня заготовки стає гладкою.

2.2. На даному етапі маніпулятор подає гладку заготовку в зону, де відбувається фрезерування торців прилягання і нарізування різьблення.

2.3. На наступному етапі відбувається продування заготівлі стиснутим повітрям під сильним тиском, в результаті якого видаляються стружка і залишки змазуючої рідини.

3. Підготовлена заготовка на даному етапі подається на вузол збірки, де відбувається збірка радіатора за допомогою ніпеля і прокладки.

4. По завершенню попереднього процесу зібраний радіатор з певною кількістю секцій проходить ретельний контроль якості, а також тестування на наявність зовнішніх дефектів і на герметичність за допомогою стиснутого повітря високого тиску. При цьому на радіатор наноситься ім'я перевіряючого, який і здійснював процес контролю якості

5. Фарбування радіатора відбувається в два етапи:

5.1. На першому етапі фарбування - радіатор (внутрішня і зовнішня сторона) проходить обробку спеціальними реактивами і миючими речовинами, в результаті чого утворюється плівка з фосфату. Після цього, поверхня радіатора обробляється спеціальними складами, після чого радіатор набуває корозійну стійкість і готовий до нанесення анафарезного фарбування. Закінчується перший етап фарбування зануренням радіатора в ванну з анафарезною фарбою, яка під впливом електричного струму створює рівномірне покриття, а також проникає у важкодоступні місця.

5.2. На другому етапі фарбування на радіатор наноситься німецька порошкова фарба методом напилення за допомогою спеціальної фарбувальної камери німецького виробництва. У цьому пристрої за допомогою електродів відбувається рівномірне нанесення порошкової фарби з подальшою полімеризацією і термофіксацією при високій температурі. В результаті такого забарвлення радіатор набуває стійке і рівномірне покриття.

6. Пофарбований радіатор надходить на лінію остаточної перевірки якості та упаковки.

Радіатори Mirado та інші, що випускаються даних підприємством, як уже згадувалося, мають підвищену тепловіддачу, яка становить 190 Вт і підтверджена лабораторними випробуваннями.

Основні переваги радіаторів Мірадо:

  • - наявність чотирьох конвекційних каналів з шириною 24 мм, які забезпечують поліпшену тепловіддачу і прискорену конвекцію;
  • - екологічно безпечне фарбування. Із застосуванням спеціалізованого фарбування, не впливає на здоров'я людини і безпечне для навколишнього середовища
  • - корозійна стійкість за рахунок внутрішнього покриття радіатора спеціальним розчинами;
  • - контроль якості здійснюється на кожному з етапів виробництва. Виробники настільки впевнені в якості своїх радіаторів, що навіть застрахували їх.
  • - виробництво посекційних радіаторів з кількістю секцій від 4 до 12.
  • - кожен радіатор упакований в спеціальну плівкову упаковку, завдяки якій радіатор можна встановлювати, не знімаючи упаковку і, відповідно, запобігти можливим пошкодженням.
  • - наявність спеціальної графітової прокладки;
  • - радіатори опалення витримують тиск на руйнування більше 70 атм, що значно перевищує показник робочого тиску для радіатора (в 4 рази).
  • - експлуатаційний термін радіаторів може досягати 30-50 років.


З огляду на нинішній економічний стан нашої країни, виробники Мірадо потурбувалися про те, щоб ми отримали недорогі, але високоефективні радіатори. Виробником був проведений ряд випробувань на вимір теплової потужності радіаторів. В результаті були зроблені доопрацювання вже існуючих моделей.

Теплова потужність радіаторів Мірадо становить 195 Вт. Ви можете розрахувати, у скільки вам обійдеться вартість 1 Вт тепла, при розрахунках, що на обігрів 1 м.кв. необхідно 100 Вт.

Розрахунок вартості 1 Вт тепла: вартість радіатора / теплова потужність радіатора

Наведемо приклад, для обігріву приміщення з площею 30 м.кв. необхідно поставити 15 секцій радіатора Mirado (при тепловому напорі теплоносія? 75) * вартістю близько 63 грн за секцію. У нашому випадку, 1 Вт тепла коштуватиме: 62/195 = 0,31 грн.

Тому, при виборі радіатора дуже важливо розрахувати скільки коштує 1 Вт секції і важливо враховувати, теплової натиск, при якому вказується теплова потужність секції радіатора, оскільки вона, як правило, завищена. При розрахунку теплової потужності радіатора рекомендуємо додати + 15-20% потужності, щоб бути впевненим в якісному обігріві.

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою