Система зворотний осмос

Система зворотний осмосТехнологія зворотного осмосу була запозичена людиною у природи. Саме завдяки технології осмосу рослини отримують з грунту воду і мінерали, використовуючи свої клітинні мембрани. Сучасні технології дозволяють виробляти спеціальні полімерні мембрани, аналогічні клітинним мембран рослин. Структура таких мембран така, що вони можуть пропускати по тиском молекули води, відсіваючи при цьому молекули органічних речовин, солей та інших домішок, що мають більший розмір. Завдяки цьому вода очищається від всіх домішок, мікроорганізмів і вірусів більш ніж на 99%! Ще недавно реалізація такої технології очищення в кожному будинку була областю фантастики, але сьогодні це - реальність, такі системи вже давно застосовуються жителями розвинених країн. Широко розвинене застосування цієї технології в промисловості (наприклад, фармацевтичної).

Системи очищення мають різну кількість ступенів, через які проходить вода - від однієї до шести. У багатоступеневих системах вода попередньо проходить через 2-3 фільтра грубої очистки, що відсівають механічні домішки розміром до 1 мікрона і хлор з хлорорганическими речовинами. Потім вода очищається за допомогою полімерної мембрани, це основний етап очищення. Якщо тиск у водопроводі недостатньо високе, систему очищення доукомплектовують помпою, яка включається при зниженому тиску і підвищує його для нормальної фільтрації. Оскільки очищена вода вже не має корисних мінеральних домішок, які потрібні нашому організму для нормального функціонування, після проходження через мембрану є можливість використовувати мінералізатори, що дозволяють додавати в очищену воду органічні солі.

Існують також системи, в яких, крім фізичного очищення від бактерій і мікробів, застосовують також додаткову ультрафіолетову обробку води для знезараження.
Для тривалої експлуатації систем очищення води виробляють періодичну заміну картриджів, яка визначається технічними умовами експлуатації і ресурсом їх використання.

Купити зворотний осмос ви можете в нашому інтернет - магазині. Асортимент зворотного осмосу води складається з вітчизняних приладів зворотного осмосу води, які виготовляються із застосуванням іноземних комплектуючих