Вибираємо теплі панелі

фективна, економічна, безпечна та екологічно чиста система опалення, яка вона? Система теплих настінних панелей, вибрана і змонтована правильно, відповідає всім перерахованим вище вимогам.

При виборі теплих панелей необхідно враховувати такі фактори:

  • - Економічність - правильно обрана тепла панель допоможе скоротити витрати на опалення в півтора - два рази. Працюючи в добу всього 5-7 годин, настінні теплі панелі можуть забезпечити комфортний клімат з індивідуальним температурним режимом в кожній окремій кімнаті. Установка такої системи опалення обійдеться вам значно дешевше монтажу традиційного газового опалення.
  • Зручність і легкість монтажу і експлуатації - настінні теплі панелі можна без праці змонтувати і демонтувати протягом одного дня на площі до 60 м 2

  • Застосування термостатів забезпечує не тільки економію електроенергії, але і легку регуляцію температурного режиму в кожній окремій кімнаті. До того ж теплу панель можна встановити тільки в одній з кімнат, щоб визначитися з вибором остаточно і переконатися в перевагах їх використання.
  • - Екологічність - системи настінних теплих панелей не сушать повітря і не виділяють шкідливих продуктів горіння, запобігають виникненню цвілі й вогкості, а також циркуляцію пилу. Теплі настінні панелі виготовляються з екологічних матеріалів, мають європейський сертифікат і рекомендовані для використання в лікувальних, дошкільних, та дитячих установах.
  • - Безпека та надійність - настінні теплі панелі пожежобезпечні, їх можна на довгий час залишати без нагляду. Тепло інфрачервоного спектра абсолютно нешкідливо для людей і тварин.
  • - Привабливий зовнішній вигляд - теплі панелі тонкі, елегантні й акуратні пластини гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр. Дизайнерські настінні панелі не тільки зігріють, але і прикрасять ваш будинок розмаїттям кольорів, форм, малюнків і стилістичних рішень.

Настінні теплі панелі - рішення при створенні основних систем опалення як в квартирі або приватному будинку, так і у великому торговому центрі, офісі або готельному комплексі.

- Можливість використання у якості додаткового обігріву. У таких панелей є ще одна значна перевага - вони можуть стати відмінним доповненням до будь вже існуючої системи опалення і використовуватись в якості системи локального або додаткового обігріву. Якщо кутова кімната вашого будинку або квартири холодна і сира - настінна панель стане легким і ефективним рішенням проблеми без необхідності демонтувати і переробляти основну систему опалення.

Стаття підготовлена на підставі матеріалів з мережі інтернет, а також за допомогою фахівців виробника інноваційних опалювальних систем UDEN-S. Зробіть своє життя більш комфортним.

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado