Вибираємо теплі панелі

фективна, економічна, безпечна та екологічно чиста система опалення, яка вона? Система теплих настінних панелей, вибрана і змонтована правильно, відповідає всім перерахованим вище вимогам.

При виборі теплих панелей необхідно враховувати такі фактори:

  • - Економічність - правильно обрана тепла панель допоможе скоротити витрати на опалення в півтора - два рази. Працюючи в добу всього 5-7 годин, настінні теплі панелі можуть забезпечити комфортний клімат з індивідуальним температурним режимом в кожній окремій кімнаті. Установка такої системи опалення обійдеться вам значно дешевше монтажу традиційного газового опалення.
  • Зручність і легкість монтажу і експлуатації - настінні теплі панелі можна без праці змонтувати і демонтувати протягом одного дня на площі до 60 м 2

  • Застосування термостатів забезпечує не тільки економію електроенергії, але і легку регуляцію температурного режиму в кожній окремій кімнаті. До того ж теплу панель можна встановити тільки в одній з кімнат, щоб визначитися з вибором остаточно і переконатися в перевагах їх використання.
  • - Екологічність - системи настінних теплих панелей не сушать повітря і не виділяють шкідливих продуктів горіння, запобігають виникненню цвілі й вогкості, а також циркуляцію пилу. Теплі настінні панелі виготовляються з екологічних матеріалів, мають європейський сертифікат і рекомендовані для використання в лікувальних, дошкільних, та дитячих установах.
  • - Безпека та надійність - настінні теплі панелі пожежобезпечні, їх можна на довгий час залишати без нагляду. Тепло інфрачервоного спектра абсолютно нешкідливо для людей і тварин.
  • - Привабливий зовнішній вигляд - теплі панелі тонкі, елегантні й акуратні пластини гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр. Дизайнерські настінні панелі не тільки зігріють, але і прикрасять ваш будинок розмаїттям кольорів, форм, малюнків і стилістичних рішень.

Настінні теплі панелі - рішення при створенні основних систем опалення як в квартирі або приватному будинку, так і у великому торговому центрі, офісі або готельному комплексі.

- Можливість використання у якості додаткового обігріву. У таких панелей є ще одна значна перевага - вони можуть стати відмінним доповненням до будь вже існуючої системи опалення і використовуватись в якості системи локального або додаткового обігріву. Якщо кутова кімната вашого будинку або квартири холодна і сира - настінна панель стане легким і ефективним рішенням проблеми без необхідності демонтувати і переробляти основну систему опалення.

Стаття підготовлена на підставі матеріалів з мережі інтернет, а також за допомогою фахівців виробника інноваційних опалювальних систем UDEN-S. Зробіть своє життя більш комфортним.