Електричний теплий плінтус: переваги використання

Теплий плінтус
Існує два різновиди теплих плінтусів (відрізняються джерелом живлення):

  • - електричний теплий плінтус ;
  • - водяний теплий плінтус;
Плінтусний конвектор ЕВНА застосовується для електричного опалення приміщення. Особливо актуальне застосування теплого плінтуса в приміщеннях з великою площею скління, таких як зимовий сад, приміщення де скло займає значну частину стіни від стелі і до підлоги. У той же час, сфера застосування теплого плінтуса досить обширна: приватні квартири, будинки, офіси, заклади комерційного характеру і т.п.

Переваги використання електричних теплих плінтусів:

  • - відсутність протягів;
  • - зменшення тепловтрат, коли вони монтуються вздовж зовнішніх стін, що також дозволяє заощадити на опаленні;
  • - невелика вага, що дозволяє монтувати плінтус на будь-яку поверхню, включаючи гіпсокартонні перегородки та стіни.

Конструкція теплого плінтуса

Конструкція теплого плінтуса досить проста, плінтус складається з двох частин: лицьова частина - виконана з екструдованого алюмінію, а внутрішня частина - це ТЕН - нагрівальний елемент, який нагріває алюмінієвий корпус і в результаті тепло рівномірно нагріває приміщення, що виключає перепади температури в приміщенні. До того ж застосування теплових електроплінтусов дозволяє заощадити близько 30% електроенергії в порівнянні з іншими електричними обігрівачами.

Управління електроплінтусами здійснюється через термостат, за допомогою якого можна регулювати необхідну температуру для приміщення.

Конструкційно теплий плінтус влаштований так, щоб прогрівати підлогу і створювати теплову завісу по всій висоті стіни, уздовж якої розміщений плінтус і відповідно створити рівномірний розподіл температури від найвищої внизу і до більш низької вгорі (від 23°С внизу і до 20°С під стелею ).

При чому, при роботі системи електричного обігріву теплим бордюром (плінтусом), обігрів приміщення відбувається шляхом теплового випромінювання, що перешкоджає утворенню великої кількості пилу.

Як і інші обігрівачі виробництва ТМ «Термо», плінтусний обігрівач покритий порошковою фарбою, яка наноситься під високим тиском, що гарантує захист приладу обігріву від поверхневих ушкоджень, а також гарантує збереження первинного зовнішнього вигляду.

Електричний тепла плінтус ЕВНА (цб) 0,18/230 П2 - це один з найпопулярніших плінтусних обігрівачів, який відрізняється тепловою потужністю і розмірами.

Ширина даного електроплінтуса становить 1 м., висота 16 см, а глибина 4 см. Теплова потужність обігрівача 180 Ватт, відповідно, при середньому рівні теплоізоляції, одного плінтуса достатньо для обігріву 1,5-2 м.кв. приміщення.

При виборі теплих плінтусів як основних обігрівачів в приміщенні, необхідно виконати попередній розрахунок з урахуванням теплової потужності теплої плінтуса, рівня теплоізоляції приміщення, в якому буде сам плінтус встановлений і площі приміщення.

При покупці електричного теплого плінтуса слід враховувати необхідність покупки додаткових деталей, згідно каталогу деталей, які дозволяють встановлювати плінтуса по всьому периметру приміщення з урахуванням кутів і інших вигинів.
Плінтусний обігрівач ЕВНА, 18/230 П2 (цб) це хороше рішення для основного або додаткового опалення приміщення будь-якого призначення, крім промислового. У той же час, особливо актуально його застосування в приміщеннях з великою площею скління, високими стелями і навіть спальні приміщення, включаючи дитячі.

При виборі додаткових пристроїв для забезпечення плінтусних конвекторів, слід враховувати, що навантажувальна здатність термостата і захисних пристроїв повинна мати значення не менше сумарної потужності активного елементу (всієї послідовної гілки). Введення електроживлення може бути лівостороннім і правостороннім, що полегшує процес установки теплого плінтуса.

Під час монтажу теплої плінтуса слід дотримуватися правил монтажу зазначених в інструкції виробника

Перейти до перегляду і вибору теплих плінтусів.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado

Система зворотний осмос
Система зворотний осмос

Інформація про зворотний осмос: історія походження, характеристики, способи очищення.

Вибираємо теплі панелі
Вибираємо теплі панелі

На що слід звернути увагу при виборі теплових панелей? Про це вам розповість стаття виробників опалювального обладнання Уден-с. Теплові панелі - як сучасне обладнання для опалення приміщень різного призначення