Електричний теплий плінтус: переваги використання

Теплий плінтус
Існує два різновиди теплих плінтусів (відрізняються джерелом живлення):

  • - електричний теплий плінтус ;
  • - водяний теплий плінтус;
Плінтусний конвектор ЕВНА застосовується для електричного опалення приміщення. Особливо актуальне застосування теплого плінтуса в приміщеннях з великою площею скління, таких як зимовий сад, приміщення де скло займає значну частину стіни від стелі і до підлоги. У той же час, сфера застосування теплого плінтуса досить обширна: приватні квартири, будинки, офіси, заклади комерційного характеру і т.п.

Переваги використання електричних теплих плінтусів:

  • - відсутність протягів;
  • - зменшення тепловтрат, коли вони монтуються вздовж зовнішніх стін, що також дозволяє заощадити на опаленні;
  • - невелика вага, що дозволяє монтувати плінтус на будь-яку поверхню, включаючи гіпсокартонні перегородки та стіни.

Конструкція теплого плінтуса

Конструкція теплого плінтуса досить проста, плінтус складається з двох частин: лицьова частина - виконана з екструдованого алюмінію, а внутрішня частина - це ТЕН - нагрівальний елемент, який нагріває алюмінієвий корпус і в результаті тепло рівномірно нагріває приміщення, що виключає перепади температури в приміщенні. До того ж застосування теплових електроплінтусов дозволяє заощадити близько 30% електроенергії в порівнянні з іншими електричними обігрівачами.

Управління електроплінтусами здійснюється через термостат, за допомогою якого можна регулювати необхідну температуру для приміщення.

Конструкційно теплий плінтус влаштований так, щоб прогрівати підлогу і створювати теплову завісу по всій висоті стіни, уздовж якої розміщений плінтус і відповідно створити рівномірний розподіл температури від найвищої внизу і до більш низької вгорі (від 23°С внизу і до 20°С під стелею ).

При чому, при роботі системи електричного обігріву теплим бордюром (плінтусом), обігрів приміщення відбувається шляхом теплового випромінювання, що перешкоджає утворенню великої кількості пилу.

Як і інші обігрівачі виробництва ТМ «Термо», плінтусний обігрівач покритий порошковою фарбою, яка наноситься під високим тиском, що гарантує захист приладу обігріву від поверхневих ушкоджень, а також гарантує збереження первинного зовнішнього вигляду.

Електричний тепла плінтус ЕВНА (цб) 0,18/230 П2 - це один з найпопулярніших плінтусних обігрівачів, який відрізняється тепловою потужністю і розмірами.

Ширина даного електроплінтуса становить 1 м., висота 16 см, а глибина 4 см. Теплова потужність обігрівача 180 Ватт, відповідно, при середньому рівні теплоізоляції, одного плінтуса достатньо для обігріву 1,5-2 м.кв. приміщення.

При виборі теплих плінтусів як основних обігрівачів в приміщенні, необхідно виконати попередній розрахунок з урахуванням теплової потужності теплої плінтуса, рівня теплоізоляції приміщення, в якому буде сам плінтус встановлений і площі приміщення.

При покупці електричного теплого плінтуса слід враховувати необхідність покупки додаткових деталей, згідно каталогу деталей, які дозволяють встановлювати плінтуса по всьому периметру приміщення з урахуванням кутів і інших вигинів.
Плінтусний обігрівач ЕВНА, 18/230 П2 (цб) це хороше рішення для основного або додаткового опалення приміщення будь-якого призначення, крім промислового. У той же час, особливо актуально його застосування в приміщеннях з великою площею скління, високими стелями і навіть спальні приміщення, включаючи дитячі.

При виборі додаткових пристроїв для забезпечення плінтусних конвекторів, слід враховувати, що навантажувальна здатність термостата і захисних пристроїв повинна мати значення не менше сумарної потужності активного елементу (всієї послідовної гілки). Введення електроживлення може бути лівостороннім і правостороннім, що полегшує процес установки теплого плінтуса.

Під час монтажу теплої плінтуса слід дотримуватися правил монтажу зазначених в інструкції виробника

Перейти до перегляду і вибору теплих плінтусів.

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado