Який зволожувач обрати?

Розглянемо детально кожен з видів зволожувачів повітря.

Традиційні зволожувачі

Традиційний зволожувач повітряЦе зволожувачі повітря, які зволожують повітря в приміщенні до 60%, тому можуть застосовуватися лише в будинках, квартирах чи офісах. Щоб досягти максимального зволоження необхідно поставити зволожувач поблизу джерела тепла, що підвищує продуктивність і рівень вологості.

Відмінні характеристики традиційного зволожувача це простота експлуатації, економність в електроенергії, невисока вартість, невисокий рівень шуму, що дозволяє встановлювати традиційний зволожувач в спальнях або дитячих кімнатах і включати їх в нічний час і не турбується про порушення сну.


Традиційні зволожувачі повітря працюють за принципом «холодного» випаровування води. Конструкційно в приладі передбачений відсік для води і фільтр для води, який пом'якшує та очищує воду. За допомогою вбудованого вентилятора сухе повітря надходить всередину зволожувача і при проходженні через зволожуючий картридж (вологий фільтр) стає більш вологим і відповідно зволожує повітря природним шляхом.

Простота конструкції значно полегшує процес догляду за зволожувачем повітря, але в той же час, через простоту конструкції продуктивність зволожувача значно залежить від температури навколишнього середовища. Наприклад, при високій температурі в приміщенні, процес зволоження відбувається більш інтенсивне зволоження і навпаки.

Традиційний зволожувач повітря має позитивні відгуки, які в основному пов'язані з ощадливістю зволожувача повітря щодо споживання електрики. До того ж ціни зволожувачів повітря традиційного типу значно нижче цін зволожувачів повітря іншого типу. Важливо розуміти, що використовується губка (просочена антибактеріальним складом) очищає воду, а відповідно вбирає бруд і мікроби в себе, тому важливо регулярно губку промивати, а раз на пів року здійснювати її планову заміну інакше губка «перетворитися» на розсадник хвороб.

Якщо говорити про традиційні зволожувачах невисокій вартості, то їх недоліком можна назвати галасливість вентилятора (згідно відгуками покупців), яка не завжди дозволяє його застосування в нічний час. Ще один недолік - це час, щоб досягти максимального ефекту по зволоженню - 60% - необхідно щоб зволожувач працював близько 10 годин.

Основним недоліком всіх зволожувачів є необхідність застосування дуже очищеної (дистильованої) води, інакше на меблях і предметах інтер'єру, навколо зволожувача буде білий наліт, та й картридж (фільтр) буде швидше засмітяться, в результаті чого частіше доведеться робити зміну фільтра-картриджа.

Ультразвукові зволожувачі


Ультразвуковий зволожувач повітряНайбільш популярний тип зволожувачів, який володіє прекрасними характеристиками, середньою ціною і гарною продуктивністю. Принцип роботи ультразвукового зволожувача, як і сама конструкція дещо складніше, ніж у традиційного зволожувача.

Отже, в основі зволожувача знаходиться мембрана (пластинка), яка коливається з ультразвуковою частотою, в результаті чого, вода, що надходить на мембрану (п'єзоелектричний випарник) розщеплюється на крапельки, перетворюючись в пар. Ультразвукові зволожувачі відрізняються ощадливістю споживання енергії, щодо безшумним вентилятором і високою продуктивністю.

Ультразвукові зволожувачі повітря бувають двох типів: перший тип - ультразвукові зволожувачі звичайні (холодний пар), другий - ультразвукові зволожувачі з функцією підігріву води або зволожувач з гарячою парою.

Перший варіант передбачає застосування холодної дистильованої води для зволожувача, яка проходячи через фільтр потрапляє на мембрану і далі розщеплюючись перетвориться в туман (пар). Другий варіант зволожувачів відрізняється тим, що холодна води, яку заливають в зволожувач, потім вона підігрівається до 80 ° С (знезаражується), що робить процес зволоження приміщення більш швидким та інтенсивним. Деякі (більш дорогі моделі зволожувачів) оснащені гигростатом, для вимірювання рівня вологості приміщення.

Більш дорогі моделі також оснащуються фільтрами-картриджами з іонами срібла, які не тільки очищають воду, але й роблять її м'якше. Дані фільтри потрібно регулярно змінювати - раз на 2-3 місяці.

На відміну від традиційних зволожувачів, ультразвукові володіють більшою паропродуктивністю можуть застосовуватися як в житлових та офісних приміщеннях, так і в приміщеннях де є потреба в підвищеної вологості 55-75% (оранжереї, зимові сади). Як правило, ультразвукові зволожувачі повітря оснащені дисплеєм, на якому може відображатися інформація щодо стану зволожувача. Панель управління може бути сенсорної, електронної або механічної, кожна з них володіє своїми перевагами і недоліками.
Продуктивність зволожувачів ультразвукових, як правило, складає 400-550 г/годину.
Купити зволожувачі повітря можна в будь-якому інтернет-магазині кліматичного обладнання за доступними для нього цінами.

Парові зволожувачі


Паровий зволожувач повітряПаровий зволожувач - це сучасне кліматичне обладнання, яке до того ж можна використовувати не тільки для зволоження приміщення, але і для ароматерапії. Найголовнішою перевагою парового зволожувача можна назвати його продуктивність - 700г/час, яка досягається за рахунок принципу «гарячого» випару води. Холодна вода, яка заливається в зволожувач і за допомогою вбудованих вбудованих електродів нагрівається до 80°С. В результаті чого вода очищається і перетворюється в пару, підвищуючи вологість у приміщенні. Наступна перевага полягає простоті конструкції і відсутності в зволожувачі змінного картриджа-фільтра, що істотно заощаджує сімейний або робочий бюджет. Ще одна перевага і відмінна характеристика парового зволожувача - це можливість його застосування для ароматерапії або інгаляцій, що позитивно впливає на здоров'я та емоційний настрій.

Щоб зробити процес експлуатації простіше і більш зручніше, корпус зволожувача виконаний з термостійкого пластику, щоб забезпечити захист від перегріву, зволожувач оснащений індикатором (коли мало води), зручність перенесення зволожувача. Захист зволожувача полягає в наступному: зволожувач автоматично відключається коли вода повністю випаровується, якщо кришка корпусу не щільно закрита - зволожувач навіть не включиться.

Особливо актуальне застосування парового зволожувача в приміщеннях, у якого рівень зволоження становить більше 60%, де є потреба у високій вологості: теплиці, оранжереї, зимові сади, квіткові магазини і т.п.

Недоліки парового зволожувача: високе споживання електроенергії, відсутність вбудованого гігростата (для вимірювання вологості), невелике підвищення температури в приміщенні (що не актуально влітку), компенсуються його перевагами і тим, що ціни на зволожувачі повітря парового типу не вище і не нижче інших зволожувачів повітря .

Ознайомитись з асортиментом зволожувачів та придбати можна у категорії зволожувачі повітря .

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado