Зволоження повітря, способи зволоження повітря

Зволожувачі повітряЗволоження повітря - це підвищення рівня вологості в приміщенні до оптимальних 40-60%, які необхідні для здоров'я людини, організм якого на 90% складається з води.


Найчастіше, в звичайній житловій квартирі, вологість повітря становить 20-27%, що негативно впливає на організм людини, викликаючи в нього сонливість, знижуючи імунітет, знижуючи працездатність. Особливо негативно позначається сухість повітря на людях, у яких є проблеми з органами дихальних шляхів, алергіків і астматиків.

Більш того, недостатньо зволожене повітря негативно позначається на предметах, що знаходяться в приміщенні: меблі, книги, паркет, музичні інструменти, дерев'яні сувеніри, картини та інші предмети, які від сухості повітря схильні до розтріскування.

В основному, житлова квартира, не оснащена ні кондиціонером, ні вентилятором, тому що проживають у приміщенні люди і тварини в процесі дихання витрачають кисень і насичують його вуглекислим газом.
Якщо температура в приміщенні вище температури, яка зовні, то при її зниженні в приміщенні підвищується вологість, у такому разі слід скористатися осушувачами повітря.

У теж час пересушування повітря викликає посилене випаровування вологи з усіх живих організмів (людей, тварин, рослин, меблів і т.д.)

Як відбувається процес зволоження повітря?

Процес зволоження повітря відбувається шляхом випаровування води, при чому чим вище температура води, тим швидше відбувається процес випаровування та зволоження до заданого рівня. Рівень вологості в приміщенні вимірюється спеціальним пристроєм - гигростатом, який може бути вбудований в зволожувач повітря, а може бути придбаний окремо.

На сьогоднішній день, зволожувачі повітря поділяються на традиційні, парові і ультразвукові. Кожен з вище перерахованих зволожувачів повітря володіє своїми перевагами і недоліками, які можуть схилити покупця до купівлі зволожувача повітря певного типу.

Відносна вологість, яка повинна бути в приміщенні:

- квартира або офіс: 40-60% для дорослих;
- для рослин (вазони), в теплицях, зимових садах, оранжереях: 55-75%;
-для навколишніх предметів меблів, підлогових покриттів з натурального дерева, книг, в місцях збереження книг, картин та інших експонатів (музеї) - 40-60%;
- для дітей і страждаючих хворобами органів дихання - 70-80%.

Багато господинь, для підвищення вологості в приміщенні, особливо під час опалювального сезону, кладуть мокру тканину на батарею, деякі ставлять мисочку з водою біля батареї. Наявність акваріума також є не тільки декоративним елементом, але й додатковим засобом для зволоження повітря. Короткочасні способи зволоження - це сушіння на батареї рушників, розвішування мокрих тюля і т.п

Крім того, є безліч традиційних способів, щоб визначиться з тим, чи потрібно проводити зволоження приміщення чи ні. Або ж, ви можете застосовувати гігрометр, за допомогою якого вимірюється рівень вологості приміщення.
Щоб правильно вибрати зволожувачі повітря необхідно визначитися з його призначенням, для якого приміщення, який рівень вологості необхідний і т.д.

Купити зволожувач повітря можна в магазинах продажів кліматичного або побутового обладнання, в інтернет-магазинах. Дізнатися ціни на зволожувачі повітря, а також ознайомитися з характеристиками і зображеннями зволожувачів можна у підкатегорії зволожувачі, осушувачі.

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado