Розрахунок теплової потужності теплової пушки (гармати) від "Термія

теплові гармати термія
Теплові пушки (гармати) "Термія" - це ефективні електричні обігрівачі з тепловою потужністю від 2 кВт і до 24 кВт. Теплові гармати (пушки) відносяться до групи обігрівачів, що називаються АВО - агрегати повітряно-опалювальні. Обігрів приміщення за допомогою даних обігрівачів відбувається шляхом примусової подачі нагрітого повітря в приміщення, при чому швидкість нагріву приміщення такими приладами значно швидше, ніж при використанні звичайних обігрівачів.

Щоб правильно розрахувати необхідну теплову потужність приладу наведемо приклад.


Приклад розрахунку необхідної теплової потужності прибору

Вихідні дані:

  • - об'єм приміщення: 150 м.куб.
  • - необхідна температура для приміщення 20°С,
  • - вихідна температура (зовнішня) складає -5°С.;
  • - період використання приладу: більша частина дня, але не цілодобово.
  • -рівень теплоізоляції - середній.

Розрахунок теплової потужності приладу виробляється беручи до уваги загальноприйнятий рівень теплоізоляції приміщення за допомогою формули:

P = V*T*K*1,164/1000, де:

P - теплова потужність приладу, кВт;
V - об'єм приміщення для обігріву, м.куб;
Т - температура, розраховується як різниця між зовнішньою температурою і бажаної температурою всередині приміщення, що обігрівається;
К - коефіцієнт розсіювання тепла з урахуванням теплоізоляції

Коефіцієнт розсіювання в залежності від рівня теплоізоляції:

K = 3,0-4,0 - приміщення без теплоізоляції. Варіанти виконання коробки: спрощена дерев'яна конструкція або конструкція з гофрованого металевого листа.

K = 2,0-2,9 - слабка теплоізоляція. Варіант виконання коробки і не тільки - спрощена конструкція будівлі, одинарна цегляна кладка, спрощена конструкція вікон і даху.

K = 1,0-1,9 - середній рівень теплоізоляції. Варіант виконання коробки і не тільки - стандартна конструкція, подвійна цегляна кладка, кілька вікон, дах зі стандартною покрівлею.

K = 0,6-0,9 - хороша теплоізоляція. Варіант виконання коробки і не тільки - поліпшена конструкція, цегляні стіни з подвійною теплоізоляцією, невелике число вікон зі здвоєними рамами, товсте основу підлоги, дах з високоякісного теплоізоляційного матеріалу.

K = 0,1-0,5 - найвища теплоізоляція приміщення. Варіант виконання коробки і не тільки - утеплене приміщення з гідробарьернимі і паробар'єрна ізоляційними матеріалами. Приміром, парильні приміщення (бані, сауни), термопроізводственние приміщення, камери, сховища.

Розрахунок теплової потужності теплової гармати та іншого електрообігрівача за вищевказаними даними:

Р = 150*25*1,4*1,164/1000 = 6,1 кВт/год

Виходячи з цього підіб'ємо підсумок, для обігріву приміщення об'ємом в 150 м.куб необхідний обігрівач потужністю 6 кВт.

Важливо враховувати, що якщо ви розраховуєте на цілодобову роботу приладу, то його потужність може бути дещо іншою - вище в 1,5 - 2 рази.

Перейти в до вибору теплових гармат (пушок) або інших електричних обігрівачів

Увага! Дані розрахунки, наведені вище, є ознайомлювальними і взяті з каталогу «Термія»

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado