Вибираємо опалювальні прилади по потужності і площі обігріву

вибірПри виборі опалювального обладнання, в першу чергу, покупець звертає увагу на теплову потужністю приладу, від якої залежить площа, яку можна обігріти за допомогою приладу.

При розробці плану індивідуальної системи опалення або внесення змін до централізованої системи опалення, фахівці прораховують точну кількість приладів, їх потужність, а також тепловтрати приміщення.

Опалювальне електрообладнання - конвектори, радіатори та інше обладнання, яке використовується в якості додаткового опалення, не потребує звернення по установці до фахівців, і відповідно не вимагає складних прорахунків.

Щоб правильно вибрати опалювальне електрообладнання необхідно знати площу приміщення, яке потрібно обігріти.

Нижче ми пропонуємо вашій увазі таблицю з даними, який потужністю повинен володіти опалювальний прилад щоб обігріти потрібну площу.

Увага! Дані цифри є усередненими і найбільше відповідають характеристикам стандартної кімнати в квартирі багатоповерхового будинку.

Таблиця відповідності площі приміщення необхідної теплової потужності електроприладу


Теплова потужність приладу, кВт та Вт

Площа, яку треба обігріти, м.кв.

0,3-0,5 кВт (300-500 Вт)

3-5 м.кв

0,6-0,8 кВт (600-800 Вт)

6-8 м.кв

0,9-1,1 кВт (900-1100 Вт)

9-11 м.кв

1,2-1,4 кВт (1200-1400 Вт)

12-14 м.кв

1,5-1,7 кВт (1500-1700 Вт)

15-17 м.кв

1,8-2,0 кВт (1800-2000 Вт)

18-20 м.кв


Приклад: електрообігрівач для кімнати площею 15 м.кв, зі стандартної теплоізоляцією, повинен володіти тепловою потужністю 1,5 кВт.

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado