Теплий плінтус

Плінтусні конвектори або теплі плінтуса - це опалювальні прилади нового покоління, які працюють більш ефективно і економічно, в порівнянні з іншими приладами опалення. Конвектори плінтусного типу володіють широкою сферою застосування: приватні будинки і квартири, офіси і навчальні заклади і, що немало важливо, будь-які приміщення з високими стелями, приміщення з великою площею скління.

Переваги теплих плінтусів:

Основні переваги плінтусних конвекторів засновані на їх характеристиках.

- при використанні теплих плінтусів, можна уникнути утворення конденсату або протягів в приміщенні. Розміщуючи плінтуса уздовж зовнішніх стін можна знизити до мінімуму тепловтрати, що дозволяє заощадити на опаленні.

  • - приємний зовнішній вигляд теплого плінтуса дозволяє його використовувати в приміщеннях з будь-яким дизайном. Плінтусні конвектори, по колірному виконанню бувають білими і темно-коричневими.

Види теплих плінтусів в залежності від теплоносія:

  • - плінтусні опалювальні конвектори для водяної системи опалення:
  • - плінтусні електричні конвектори.

Теплий плінтус виробництва з-да "Маяк" ТМ "Термія" поєднують в собі сучасний дизайн і нові розробки в області ефективного і економічного опалювання.

Вельми важливим фактом теплих плінтусів можна назвати рівномірний обігріву приміщення, за рахунок чого створюється приємний мікроклімат в приміщенні для людей.

Ознайомитися з характеристиками тепліх плінтусів, почитати опису, довідатися про ціни теплих плінтусів і купити плінтусні конвектори можна перейшовши в каталог товарів каталог товаров

Монтаж електричного плінтуса Термія переглянути на відео від виробника

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado