Акції

АКЦІЇ

1. «Якби подорожі були безкоштовними, ви б не побачили мене в задушливому офісі, ви б не зустріли мене в переповненому трамваї, ви б упізнали мій силует на вершині Говерли ... Теж мрієте про відпустку і подорожі? Тоді збирайте валізи, а ми подбаємо про безкоштовну подорож для вашого товару »
(Інтернет-магазин «КОТ»)

Безкоштовна доставка товарів у Інтернет-магазині "КОТ"

Ми оплачуємо Безкоштовну доставку вашого товару по містах: Київ, Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Полтава, Рівне, Черкаси, Ужгород, Тернопіль, Суми, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Кіровоград, Житомир, Чернівці та по іншим містам, де працюють наші партнери - служби доставки.
Накладений платіж - за рахунок клієнта.
Пропозиція поширюється на акційні категорії товарів. Уточнюйте у менеджера!

 
 
 
 
 
 
 

2. «Коли даруєш світу тепло, він неодмінно відповість подарунком долі. Але іноді його доводиться чекати десятиліттями. Подаруйте тепло своєму дому, а ми поквапилися долю .. »
(Ми)
Після істотного дратуючого здорожчання газу, українці почали економити, використовуючи більш дешеве тверде паливо для обігріву будинку.
При покупці твердопаливного котла «Тивер» ми даруємо вам приємний сюрприз в подарунок!

Акція на твердопаливні котли Тивер в Інтернет-магазині "КОТ"

 
 
 
 
 
 
 

3. «Знаєте, як розпізнати фанатичного ревнивця? Кажуть, в розмові вони постійно вживають слово «Мій». Але ж ревнує - значить любить. Пам'ятай про це, Мій Клієнте! »
(Ну, ви знаєте хто)
Всім Нашим покупцям даруємо картку Клієнта на знижку 3%.

Картка клієнта на знижку в Інтернет-магазині "КОТ"

 
 
 
 
 
 
 

4. «Пам'ятаєш теплий липневий вечір, прохолодний вітерець, цілуючий плечі, темно-сині хвилі, ніжно обіймаючі ноги, крик чайок над головою і приречене відчуття кінця літа ... Ми не чарівники, але, повірте, здатні продовжити ваше літо! Додайте частинку моря і сонця в малюнок керамічної панелі і літо буде зігрівати вас холодними зимовими вечорами! Тепло може бути не тільки приємним, але красивим і доступним! »
(Ми)
Дизайнерське рішення керамічних панелей «КАМ-ІН» додасть ностальгію в інтер'єр вашої кімнати.
Ми пропонуємо знижку 3% на керамічні панелі «КАМ-ІН» на все літо!

Акція на керамічні панелі КАМ-ІН в інтернет-магазині "КОТ"

 
 
 
 
 
 
 

«Если с другом вышел в путь веселей дорога... З другом дорога не тільки веселіша, але і дешевша!»
(Ми)
При купівлі електричного котла Protherm Скат 12 і сталевого радіатора ЛОЗА 22-пліч. 3/4 500х1200  ми пропонуємо знижку 3%

Акція на електричні котли та радіатори