Кому підійде газова колонка більше, ніж електричний бойлер?

зачем нужна газовая колонкаАх, якби тарифи на газ залишилися хоча б ще пару років такими ж, як зараз, то про газові колонки, можна було б забути. Однак, вже восени цього року, тарифи на електрику починають рости і через рік, електричне опалення та гаряче водопостачання, буде обходитися сім'ї з 3-4 чоловік в кілька тисяч гривень.

Не будемо вдаватися в детальну калькуляцію, тому що це складний інженерний розрахунок, що включає тепловтрати, площа приміщення, площа скління, матеріал стін і покрівлі, температуру води на вході, Джоулі, кіловати, вати та інше. Просто скажемо вам, що для підігріву 1 куба води, газу витрачається в 8,7 раз менше, ніж електрики. А ви тим часом, біжіть на сайт мінфіну, де викладені всі тарифи на газ і електрику до 2017 року ... і дивіться на зростання тарифів на електрику ...

Навіщо і кому потрібна газова колонка?

газова колонка

Гаряча вода у вашому будинку надходить за графіком або спонтанно відключається?
Ви живете в «хрущовці» або «сталінці», і ваша газова колонка видає дивні звуки і відключається коли заманеться?
Електричні мережі у вашому будинку не дозволяють встановити електричний бойлер?

Ви розумієте, що газ не може коштувати дорожче електрики, тому що собівартість газу нижче, ніж собівартість електрики?

Якщо хоча б на одне з питань ви відповіли - «так», то газова колонка вирішить ці проблеми в вашому домі.

Які бувають газові колонки?

- димохідні
- турбовані (без димохідні)

Димохідні газові колонки встановлюються в будинках (найчастіше «хрущовки» і «сталінки»), де є димохідний канал. У цей димохідний канал по коаксіальної трубі і відводяться продукти згоряння.

газова колонка Термакси дымоходнаягазовая колонка Термакси


Турбовані колонки встановлюються частіше в приватних будинках і продукти згоряння виводяться через стіну, назовні. Труба в турбо колонці складається з труби в трубі. По одній трубі відбувається забір свіжого повітря з вулиці, з іншої виходять відпрацьовані гази назовні.

Висновок:

 • - якщо ви живете в багатоповерховому будинку - вибирайте димохідну колонку
 • - якщо ви живете в приватному будинку - вибирайте турбированную колонку.

Принцип роботи газової колонки

Щоб вода стала нагріватися, потрібно, щоб спалахнув газ в пальнику!
Залежно від того, як відбувається включення, колонки бувають

 • - з ручним розпалом;
 • - з електронним розпалом;
 • - з п'єзорозпалом.

Ручний розпалручной розжиг газовой колонки

Всі пам'ятають старі колонки, розміром з маленький холодильник =) які потрібно розпалювати, підносячи сірник до оглядового віконця. На щастя, такі колонки більше не випускають, але все ще близько 350 000 таких колонок продовжують мучити своїх власників тільки в Київській області.


пьезорозжигП'єзорозпал

П'эзорозпал - це механічна дія на п'єзоелемент (натискання кнопки на лицьовій панелі газової колонки) дає іскру, від якої і пальник. Хочете скупатися в душі - сходіть на кухню і натисніть на кнопку, щоб колонка включилася!

І нарешті, самий ідеальний і зручний в користуванні варіант !


автоматический розжигЕлектронний розпал або автоматичний розпал - іскру дає елемент живлення (як правило, це 2 батарейки - середній срой служби яких 1 рік, бажано купувати якісні батарейки), не потрібно нічого натискати, досить просто відкрити кран води і колонка почне працювати, в той же час , при виключенні води колонка автоматично вимкнеться сама, що дає додаткову економію.


Принцип роботи проточної турбированної або димохідної газової колонки: холодна водопровідна вода надходить в колонку і проходячи через теплообмінник (краще, якщо він мідний) нагрівається за рахунок розташованої під ним го газового пальника який горить . Димові гази виходять через димохід, а надходження повітря відбувається при природній вентиляції приміщення або через димохід (у турбірованної колонки). Конструкція газової колонки передбачає, щоб нагріти колонку до певної температури, через теплообмінник має пройти певну кількість води, звідси і назва проточна газова колонка.

Як підібрати потужність колонки для моєї сім'ї?

Найважливішою для споживача технічною характеристикою газової колонки є продуктивність по гарячій воді. Продуктивність вимірюється в літрах в хвилину і «прив'язується» до параметру, який позначається Т ( "дельта Т"). Т - це величина, на яку зростає температура водопровідної води після її нагрівання в теплообміннику колонки. Наприклад: продуктивність газової колонки складає 10 л / хв. при Т = 25 ° С. Це означає, що при температурі води на вході колонки, наприклад, + 15 ° С, її температура на виході складе 15 ° + 25 ° = 40 ° С, якщо витрата води буде 10 л / хв,
В середньому зазвичай виходять з розрахунку, що для миття посуду необхідна гаряча вода, що проходить по протоку зі швидкістю 3-4 л / хв, а для прийняття душу - 5-6 л / хв при температурі 38-41 ° С. Тому для використання двох точок водорозбору - 1 мийка та 1 душ - оптимально підійде газова колонка, здатна пропустити через себе 10 л / хв гарячої води.


Щоб полегшити розуміння, Який літраж потрібен вашій родіні, що наводяться статистику комфортної ЕКСПЛУАТАЦІЇ газових колонок:

литраж колонки
Пристрій колонки

На що слід звертати увагу, при виборі газової колонки

конструкция газовой колонки

 • - Теплообмінник - серце вашого гарячого джерела. Повинен бути модним, мати вагу, не менше 2 кг і якісно припаяні трубки до «спідниці теплообмінника» (це найбільш часта причина течі теплообмінника, яка не піддається ремонту на тривалий період).
 • - Водоблок - для його виготовлення використовується латунь. Відмінною особливістю є діаметр мембрани. Наприклад, при діаметрі 54 мм - потужність колонки буде близько 7-8 літрів, при діаметрі 73 мм - колонка буде потужністю 9-10-12 літрів. За цим параметром ви можете визначити чи відповідають заявлені характеристики по потужності і літражу дійсності.
 • - Датчики безпеки - ваша колонка повинна бути оснащена як мінімум 3ма датчиками - датчик тяги, датчик іонізації полум'я, датчик перегріву. Це надійне блокування газової колонки при порушенні одного з параметрів. - Дисплей - містить інформацію, як про температуру води, так і про роботу датчика тяги і заряду батарей.
 • - Гарантія. Який гарантійний термін надає виробник. Подивіться на телевізори, пральні машинки та холодильники. Хтось із виробників дає 1 рік гарантії? Мабуть, в дуже рідкісних випадках. Тому, чим більше гарантійний термін, тим більше впевненості в тому, що ваша колонка прослужить довго
 • - Сервісний центр. Чи є у вашому місті сервісний центр, який обслуговує обрану вами колонку. В цьому випадку, в разі заводського браку, ви оперативно отримаєте заміну, ремонт і все це БЕЗКОШТОВНО!
 • - Відгуки та відеоогляди. Чи є відгуки про обраної вами колонки в інтернеті. Почитайте, що говорять люди про обраний вами товар - Історія торгової марки на ринку. Досить часто, один бренд змінюють просто іншим, а товар залишається той же. Так сталося з кількома брендами газових колонок.

Термін служби газової колонки

В середньому, хороша газова колонка служить від 6 до 9 років. При цьому, довга і бездоганна робота колонки багато в чому залежить від її правильного монтажу.
УВАГА!!! Всі роботи по установці газового водонагрівача повинні здійснювати тільки фахівці, що мають відповідні ліцензії.

Як встановити газову колонку?

1. Погодити проект з міськгазом
• на установку газової колонки зазначеної потужності і параметрів
2. Викликати спеціаліста Мыськгазу або авторизованого сервісного центру з ліцензією
• для монтажу, першого пуску і подальшого сервісного обслуговування


Увага! Проект, монтаж і обслуговування газових колонок повинні виконувати ТІЛЬКИ спеціалізовані організації, що мають ліцензію

 data-verified=Навіщо викликати Міськгаз або спеціаліста сервісного центру, якщо сусід з 5-го поверху може підключити колонку?

З одного боку - нема чого ... Якщо ви довіряєте своє життя сусідові з 5го поверху.
З іншого боку, викликавши навченого фахівця з ліцензією ви гарантовано отримаєте:
- Офіційну гарантію на газову колонку і БЕЗКОШТОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ - тобто протягом 2-х років (а саме такий гарантійний термін у Termaxi), щоб не сталося з колонкою (РЕМОНТ, ЗАМІНА, ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ І Т.Д.).
- Безпека !!! Монтажник з ліцензією знає, що потрібно перевірити, перед включенням колонки. І повірте, це не тільки прикрутити шланг подачі води і газу ... це ще звірити правильність монтажу колонки з проектом, товщину стін, кількість вигинів в димоході, чистоту димоходу і багато іншого ...

Вибір завжди за вами!


Що робити, якщо колонка не працює протягом гарантійного періоду?

 • 1. Викликати спеціаліста сервісного центру для обстеження причини поломки
 • 2. Отримати від фахівця сервісного центру висновок у вигляді АКТУ з описом причини поломки і визнання випадку гарантійного.
 • 3. Отримати безкоштовний ремонт, заміну всього апарату або комплектуючих!


Увага! При проведенні будь-яких робіт: монтаж, перші пуск, ремонт та інше - фахівець сервісного центру зобов'язаний заповнити відповідні розділи в паспорті на виріб і видати вам висновок про виконані роботи!

БЕЗПЕЧНІ газові колонки TERMAXI забезпечують АВТОМАТИЧНУ подачу гарячої води цілодобово. Саме в той час, коли вам потрібно!

Termaxi – 14 років безпечної роботи!кролик в ванной
За 14 років експлуатації, наш сервісний центр не стикався ні з одним негативним відгуком стосовно безпеки колонок Termaxi. Вони оснащені найсучаснішими датчиками безпеки, які автоматично припиняють подачу газу, води, в разі непередбаченої ситуації.

Termaxi - працюють при дуже низькому тиску води!
Наші інженери допрацювали конструкцію газової колонки Termaxi і вдосконалили її на включення при мінімальному напорі води, що найбільш часто зустрічається на верхніх поверхах.


Міськгази і Облгази України протестували і одобрили Termaxi!

Багато Міськгазів та Облгазів протестували Termaxi на власних випробувальних стендах і підписали з нами договори обслуговування газових водонагрівачів Termaxi. Сервісні центри залюбки нададуть вам договір на сервісне обслуговування газових колонок, так як із власного досвіду знають, що колонки надійні і не потребують ремонтів, лише профілактики, як у автомобілі, 1 раз на рік.

Про виробництво газових колонок Termaxi

Termaxi проводиться на одному з найбільших заводів, з випуску газової техніки, в Китаї. На цьому ж заводі випускається обладнання таких відомих торгових марок, як Ariston, Whirlpool, Electrolux, Zanussi, Pyramida і ін. Продукція, вироблена цим заводом, експортується в більш, ніж 40 країн по всьому світу.

завод термаксизавод 2

Вся продукція ТМ Termaxi сертифікована відповідно до провідних міжнародних систем: ISO 9001 - система менеджменту якості, ISO14001- система екологічного менеджменту. Сертифікат - CE.

завод термакси газові колонки


Переваги Termaxi:

 • - автоматичне включення - потрібно тільки відкрити кран води і колонка включається. Немає необхідності запалювати пальник.
 • - дисплей - показує: тягу в димоході, заряд батарейок і найголовніше Температура води! Користувач ніколи не обпечеться, знаючи температуру і регулюючи її.
 • - просте управління - досить повернути ручки на колонці і збільшити або зменшити температуру води.
 • - безпека. Сучасні системи безпеки відключать подачу газу або води, якщо виявлять порушення - відсутність тяги в димоході, води, проблеми з вентиляцією.

Технічні переваги Termaxi

- всі деталі виготовлені з надійних матеріалів і перевірено 8-річною експлуатацією.
- мідний теплообмінник покритий свинцево-олов'яним покриттям - довговічний і стійкий до корозії
- посилений водоблок (мембрана більшого діаметра, ніж у аналогічних виробників, що дозволяє збільшити термін служби)
- водоблок має скидний клапан на випадок гідроудару
- бронзовий редуктор з міцної мембраною
- алюмінієвий газовий блок
- пальник - безшумно працює і перевірена багаторічною експлуатацією
- наявність: датчика тяги, датчика контролю температури, електронного блоку контролю, електрода іонізації - дозволяють контролювати роботу газової колонки і оперативно реагувати на зміни.

Модельний ряд Termaxi задовольнить кожну родину!

Технічні параметри газових водонагрівачів Termaxi:

Модель

JSD 14L

JSD 20W-A1

JSD 20W

TURBO

JSG 20R

Номінальна теплова потужність, кВт

14

20

20

20

Номінальна теплопродуктивність, кВт

12,2

16,2

17,4

17,4

Номінальний тиск природного газу, Па (мм вод. Ст.)

1274 (130) или 1960 (200)

1274 (130) или 1960 (200)

1274 (130) или 1960 (200)

1274 (130) или 1960 (200)

Номінальна витрата природного газу, м3/год

1,4

2,0

2,0

2,0

Коефіцієнт корисної дії,%, не менше

87

81

87

90

Тиск води,які підводиться , для нормальної роботи апарату min / max, атм

0,2 / 6

0,2 / 6

0,2 / 6

0,2 / 6

Мінімальний проток води (для запалювання), л / хв

2,5

2,5

2,5

2,5

Витрата води при нагріванні deltaT = 40 ° С, л / хв

4,3

5,8

6,2

6,2

Витрата води при нагріванні delta T = 25 ° С, л / хв

7,0

9,3

10,0

10,0

Температура продуктів згоряння, ° С, не менше

110

110

110

40

Габаритні розміри , ВхШхГ, мм

502х302х145

600х345х175

600х345х175

560х350х142

Вага, кг

7,8

10,2

10,9

11,7

Гарантійний період,років

2

2

2

2

Чому 279 564 чоловік вибрали газову колонку Termaxi? data-verified=

2 роки гарантія - безкоштовне обслуговування протягом 2х років
14 років на ринку України, без зміни назви Termaxi
6-9 років, середній термін служби газової колонки Termaxi без нарікань
86 авторизованих сервісних центрів в Україні

Ми завжди раді відповісти на ваші питання і вирішити ваші питання з гарячим водопостачанням!
З повагою

Команда Termaxi

Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками
Твердопаливні котли тривалого горіння. Монтаж своїми руками

Енергонезалежні твердопаливні котли набирають все більшої популярності через постійне подорожчання енергоносіїв і повсюдної неадекватності постачальників, що насолоджуються монополістичною системою роботи, що дісталася їм від СРСР

Тепловые завесы, принципы выбора
Тепловые завесы, принципы выбора

Большое количество производственных или коммерческих помещений ввиду специфики деятельности вынуждены периодически открывать двери, окна, ворота, технические проемы или же держать их длительное время полностью открытыми.

Это приводит к быстрому выстуживаю рабочих помещений. Решением являются тепловые завесы.

Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази
Як зекономити на опаленні в 1,5-2 рази

Унікальність газового котла конденсаційного типу: економія газу - 10-15%, економія на опаленні в 1,5-2 рази. Безкоштовна консультація: (098)728-79-12

Автономне опалення без зайвих турбот і витрат
Автономне опалення без зайвих турбот і витрат

Газовий конвектор - це газовий обігрівач, здатний автономно обігрівати приміщення від 20 до 50 м.кв. Перш ніж купити газовий конвектор, рекомендуємо ознайомитися з його характеристиками і будовою

Виробництво радіаторів Мірадо
Виробництво радіаторів Мірадо

Опис процесу виробництва радіаторів алюмінієвих і біметалічних Mirado