Про компанію

ПРО КОМПАНІЮ: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН КЛІМАТИЧНОЇ ТЕХНІКИ "КОТ"

Інтернет-магазин кліматичної техніки "КОТ"

"Я к вам пишу, чего же более..."

Шановний клієнте, вітаю тебе в Інтернет-магазині кліматичної техніки "КОТ"! Хочу тобі повідомити декілька фактів про наш магазин, завдяки яким, сподіваюся, ти станеш нашим постійним покупцем.
Інтернет-магазин кліматичної техніки «КОТ» пропонує своїм відвідувачам широкий асортимент товарів для наступних інженерних систем: опалення, водопостачання, кондиціювання, а також супутні товари для комерційного і побутового застосування.

Асортимент товарів Інтернет-магазину кліматичної техніки "КОТ":

 • - опалювальна техніка (радіатори, конвектори, електричні обігрівачі, котли опалення, тепла підлога, повітряно-опалювальні агрегати, теплі плінтуса);
 • - обладнання для водопостачання (газові колонки, системи очищення води, бойлери, системи поливу);
 • - кондиціонери (інверторні та звичайні);
 • - вентиляційна техніка;
 • - побутова техніка;
 • - сантехнічне обладнання;
 • - запірно-регулююча арматура;
 • - теплоізоляційні матеріали;
 • - матеріали для шумоізоляції;
 • - теплові акумулятори
 • - труби для опалення, водопостачання, кондиціювання;
 • - матеріали для покрівлі.


Пошук товару
Щоб зробити пошук товарів більш простим і приємним ви можете скористатися фільтром по товарах, каталогом товарів, пошуковим рядком або ж звернутися до співробітників інтернет-магазину кліматичної техніки «КОТ».

Акції
У нас постійно діють акційні пропозиції, а для постійних клієнтів ми разом з товаром висилаємо картку на знижку 3% на наступні покупки. Більш детальну інформацію про діючі акції можете знайти в розділі "Акції".
Доказ пратнерства нашого інтернет-магазину з виробниками та імпортерами знаходиться в розділі "Сертифікати та гарантії"
Детально ознайомитися з умовами оплати і доставки, гарантіями магазину можна у відповідних розділах:"Оплата і доставка" і "Сертифікати та гарантії"

Принципи роботи Інтернет-магазину "КОТ":


Перше: майже 80% всіх товарів нашого магазину ми беремо безпосередньо на заводах України, а імпортні товари купуємо через імпортерів, тому ціни на нашому сайті дуже приємні для кожного клієнта.

Друге: в нашому магазині представлений тільки якісний товар, який за роки свого існування нам клієнти не повертали, відповідно, він буде служити тобі довго.

Третє: наш магазин існує близько 4 років, тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам певний досвід, який ми, звичайно, постійно нарощуємо. Звичайно, можуть виникати питання, які не стосуються товару, а певних умов монтажу або індивідуальних експлуатаційних характеристик. Кожному клієнту ми намагаємося надати максимально повну інформацію.

Останні роки в секторі опалення відбувається хаос цін, магазини не встигають оновлювати ціни (або не бажають), демпінгують і псують статус інтернет-магазину, що призводить до розчарування. На сьогодні існує антидемпінгове політика багатьох виробників та імпортерів. Що таке антидемпінг? Виробник, дилер, імпортер може встановлювати певну роздрібну ціну на товар і "дуже просить" всі інтернет-магазини дотримуватися даної ціни. Дорогий наш клієнте, хотілося б звернути твою увагу на наступне: якщо немає 100% впевненості в необхідності того чи іншого обладнання, не потрібно його замовляти, організовувати доставку, а потім не забрати його. Завдяки твоїм таким діям, іноді ми змушені брати передоплату, від чого страждають інші клієнти.

" Чи безпечно довіряти інтернет-магазинам?"

Оплата за товар Інтернет-магазину кліматичної техніки "КОТ"

Деякі клієнти в процесі оформлення замовлення часто запитують, чи можна зробити передоплату або краще скористатися послугами пост-сервісу. Ми даємо вам свободу вибору в цьому питанні. Якщо говорити про пост-сервіс, то різні служби доставки беруть за свої послуги різні відсотки. Приміром, Нова пошта, за переказ коштів, візьме комісію 2% + 20 грн за оформлення декларації, Інтайм - 1% + 17 грн, Міст Експрес 1,5% + 5 грн і т.п. Ці кошти йдуть не нам, ці гроші беруть перевізники за свої послуги. При оформленні замовлення ми можемо розрахувати вартість доставки і вартість повернення коштів.
Відповідь на часте запитання! Якщо ми надаємо тобі рахунок на обладнання, можеш сміливо його оплачувати. Нам не має сенсу обманювати свого клієнта, адже за 4 роки нашого існування ми намагаємося розвиватися і рости, хіба є сенс кинути клієнта на 500-1000 грн і втратити репутацію? Робіть висновки!

P.S.: Приємних і корисних покупок разом з інтернет-магазином "КОТ"!