Контакти

КОНТАКТИ

З питань оформлення замовлень товарів по телефону зв'яжіться з оператором магазину або напишіть через форму зворотного зв'язку назву товару та ваші контактні дані щоб оператор міг зв'язатися з вами. Зверніть увагу, Інтернет-магазин працює тільки по Україні!
Щоб отримати консультацію з приводу товарів або отримати іншу уточнюючу інформацію щодо роботи Інтернет-магазину кліматичної техніки "КОТ", будь ласка, звертайтеся до нас.
Телефон магазину кліматичної техніки та опалення

    (0432) 55-78-08
              Карта проїзду в Інтернет-магазин опалювального обладнання "КОТ" Україна

    (093) 074-58-85

                             (098) 728-79-12

                             (099) 187-55-31

адреса інтернет-магазину кліматичної техніки та опалювального обладнання "КОТ"           kot.vn.ua@gmail.com

 

В Інтернет-магазині кліматичної техніки "КОТ" ви можете знайти величезний асортимент установок для опалення, кондиціонери, системи очищення води, побутову техніку, матеріали для ремонту та багато інших товарів для дому, а в блоці  "Статті " знайдете безліч цікавої та корисної інформації, що стосується ремонту, опалювального обладнання, особливостей вибору товарів і т.д.

Адреса Інтернет-магазину "КОТ":

м.Вінниця, вул. 600-річчя, 17.

Відправки здійснюються по всій Україні за допомогою кур'єрських служб. Ми доставляємо товари по містах: Київ, Вінниця, Львів, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Полтава, Рівне, Черкаси, Ужгород, Тернопіль, Суми, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Херсон, Чернігів, Кіровоград, Житомир, Чернівці, а також по всіх містах і районах, де працюють наші партнери - служби доставки. Можлива безкоштована доставка за умовами  "Акції" 
Інтернет-магазин «КОТ» є представником українського заводу – виробника обладнання для опалення «Маяк» і не тільки. Подивитися сертифікати партнерства можна в розділі  "Сертифікати та гарантії". Щоб повернутися до перегляду товарів перейдіть в  "Каталог".

Графік роботи Інтернет-магазину  "Кот- Кожного обігріємо Теплом:"

Оформлення замовлень здійснюється протягом 24 годин і 7 днів на тиждень
Обробка замовлень, консультування відвідувачів відбувається в такий годинник:
Пн.- Пт. - З 9.00 до 18.00
Сб., Вс. - вихідні