Ціна , грн
Бренди

ПАТ "Маяк" - один з найбільших виробників опалювального обладнання в Україну протягом останніх 15 років. Продукція цього підприємства реалізується під ТМ «Термія» з 1997 року, при тому, що сам завод «Маяк» був заснований в 1969 році як завод радіотехнічної апаратури.
З 1994 року, завод «Маяк» був реорганізований у відкрите акціонерне товариство, що дозволило йому себе реалізувати в новому напрямку - виробництво опалювального обладнання.
На сьогоднішній день, продукція «Термія» налічує понад 300 різних моделей по 14 напрямам опалювальної та іншої техніки. Вся вироблена продукція під ТМ «Термія» має сертифікацію в Україні, Росії та Білорусії.
Оновлена лінія виробництва обладнання дозволяє виготовляти якісну продукцію з високими технологічними та експлуатаційними стандартами.
«Термія» один з небагатьох виробників в Україну сучасного теплового обладнання під назвою «Теплий плінтус».
Приємно радує що «Термія» «відкрита» для своїх клієнтів, у кожній області України є сервісні центри виробника, повнота та доступність інформації, можливість замовити необхідне обладнання в потрібній колірній гамі (наприклад, радіатори).
До того ж цінова політика підприємства сприяє розвитку підприємства та підвищення обсягів продажів.
З повним асортиментом продукції виробника ТМ «Термія» ви можете ознайомитися в нашому каталозі Інтерет-магазину «КОТ»